Описание на продукта
Подробности
Инструмент за демонтаж на предните долни шарнири на Audi A4/A5/A6/A7/Q5 - ZR-36BJT01 - ZIMBER TOOLS.
Подходящ за следните модели Audi A4 2007<, A5 2009<, A6 2011<, A7 2010<, Q5 2010<
Използва се за отвиването на долните шарнири на Audi след демонтирането на задържащия болт.
Вложката е с външен шестограм - 27mm, вътрешен отвор - 18mm и дължина 36mm.
Required for releasing the lower ball joint to free corrosion etc.
Effectively a converter to allow the ball joint to be turned after releasing the pinch bolt.1/2"D x 27mm Hex with 18mm diameter hole.
36mm long.