- К-т чашки за маслен филтър 3бр.-27мм,32мм,36мм, (ZR-36OFCWS03)- ZIMBER -PROFESSIONAL
Описание на продукта
Подробности
27mm for Cadillac STS 3.2L and Mercedes Benz 1.8L
32mm for GM Ectotec 2.21 and SAAB
36mm for BMW M52, M60, M70 and M73, Mercedes Benz OM604, 605 and 606, Audi VR6
Допълнителна информация
Допълнителна информация
| Каталожен № | ZR-36OFCWS03 |
|---|---|
| Manufacturer | ZIMBER-TOOLS |
Ревюта
Споделете Вашето мнение
Само регистрирани потребители могат да оставят мнението си. Моля, влезте или се регистрирайте
Ключови думи
Ключови думи
Свързани продукти
К-т чашки за маслен филтър 16 части, ZR-36OFW16 - ZIMBER TOOLS.
Клещи за маслен филтър - ZIMBER
Клещи за маслен филтър 85- 115.mm (12") - ZR-19OFP12 - ZIMBER TOOLS
Клещи универсални /и за маслен филтър/ с накрайници к-т - FORCE
Ключ (скоба) за маслен филтър 60 mm-73-mm.2-3/8"~2-7/8" - ZL-6076 - ZIMBER-PROFESSIONAL
Ключ (скоба) за маслен филтър 2-3/8"~2-7/8" (73мм-85мм) ZL-6077 - ZIMBER TOOLS
Ключ за маслен филтър с лента 85 mm-95-mm. 2-3/8"~2-7/8" - ZL-6078 - ZIMBER-PROFESSIONAL
Ключ (скоба) за маслен филтър 2-3/8"~2-7/8"(95мм-110мм) - ZIMBER
Ключ (скоба) за маслен филтър 60-75мм - ZIMBER
Чашка за маслен филтър | 14-стенен | Ø 64 мм | за Daihatsu, Fiat, Nissan, Toyota ZB-1042 BGS technic