- Комплект инструменти за възстановяване на резби на свещи 16 части, ZR-36SPTRT16 - ZIMBER TOOLS.
Описание на продукта
Подробности
1pc M16*1.25*70L tap reamer.
5pcs M14*1.25(11.5 x 12.7) replacement thread sleeve.
5pcs M14*1.25(17.5) replacement thread sleeve.
5pcs M14*1.25(17.5 x 19.0) replacement thread sleeve.
16PCS Spark Plug Thread Repair Tool Set, ZR-36SPTRT16 - ZIMBER TOOLS.
1pc M16*1.25*70L tap reamer.
Допълнителна информация
Допълнителна информация
| Каталожен № | ZR-36SPTRT16 |
|---|---|
| Manufacturer | ZIMBER-TOOLS |
Ревюта
Споделете Вашето мнение
Само регистрирани потребители могат да оставят мнението си. Моля, влезте или се регистрирайте
Ключови думи
Ключови думи
Свързани продукти
Метчик за възстановяване на резби на свещи - двустранен 14mm и 18mm - ZL-6072 - ZIMBER-PROFESSIONAL
Метчик за възстановяване на резби на свещи 16mm, ZL-6073 - ZIMBER-TOOLS.